Статьи

Анонс журналу «Кадровик України» № 12/2017

Анонс журналу «Кадровик України» № 12/2017

Новий закон про освіту: на що звернути увагу кадровику. Таміла Радченко. На початку вересня цього року було ухвалено нову редакцію Закону України «Про освіту» від 5 вересня 2017 р. № 2145-VIII, який набув чинності 28 вересня 2017 р., за винятком деяких норм, які наберуть чинності з 1 січня 2018 р. та 1 січня 2019 р. Тож у статті розглянуто основні новації згаданого Закону, на які слід звернути увагу фахівцям кадрової служби, які працюють в освітній галузі.

Трудові відносини між ФОП та працівниками. Ірина Красовська. У розумінні трудового законодавства фізична особа — підприємець, яка використовує найману працю, є роботодавцем. Отже, нарівні з іншими роботодавцями — юридичними особами він має будувати трудові відносини з найманими працівниками відповідно до закону. У статті розглянуто, як підприємцю правильно оформляти прийняття та звільнення працівників, а також на які трудові гарантії останні мають право.

Виконання робіт на висоті. Олександр Клименко. Штатні розписи можуть містити професії або посади працівників, які пов’язані з виконанням робіт на висоті. Оскільки такі роботи є небезпечними, до відповідних працівників чинним законодавством висуваються підвищені вимоги щодо їх кваліфікації, порядку проходження ними навчання з охорони праці, оформлення їх прийняття на роботу тощо. Якими ж нормативно-правовими актами регулюється робота на висоті, до яких професійних категорій висуваються підвищені вимоги та які ж саме особливості прийняття на роботу таких працівників передбачені законодавством — у статті.

Перенесення вихідних та робочих днів: порядок застосування. Галина Фольварочна. З метою раціонального використання робочого часу окрім перенесення вихідних днів, яке здійснюється «автоматично», уряд кожного року рекомендує переносити певні робочі дні. Оскільки підприємства не позбавлені права переносити такі дні самостійно, цю процедуру слід правильно організувати. Про це — у статті.

Складаємо графік відпусток на 2018 рік. Олена Замкова. Графік відпусток на наступний рік традиційно складають в останній місяць поточного року і затверджують до початку нового року. Тож у статті розглянуто вимоги до підготовки цього документа.

Зміна № 6 до Класифікатора професій. Олександр Носіков. З 1 листопада 2017 р. набрала чинності Зміна № 6 до Національного класифікатора України «Класифікатор професій» ДК 003:2010, затверджена наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 26 жовтня 2017 р. № 1542. У статті розглянуто зміст цієї Зміни в розрізі галузей економіки.

Пенсійне забезпечення «чорнобильців»: зміни. Олена Охріменко. У статті розглянуто зміни до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» від 28 лютого 1991 р. № 796-XII, що стосуються виплат пенсій та щомісячних компенсацій особам, які постраждали в результаті аварії на ЧАЕС.

Подолання перешкод. Правомірність прийняття на роботу у святковий день. Галина Фольварочна. У дванадцятій події кадрового роману на прикладі практичної ситуації, що виникла на підприємстві, розглядаємо можливість прийняття на роботу працівника в день, що збігається з вихідним або святковим днем, наслідки такого прийняття та ймовірність його оформлення.

Кадровий облік в 1С: довідник фізичних осіб. Тетяна Федорова. У статті автор продовжує розглядати роботу з довідником «Фізичні особи» у в конфігурації «1С:Зарплата та управління персоналом», а також особливості роботи з цим довідником у конфігураціях «1С:Управління виробничим підприємством» та «1С:Управління торговельним підприємством».

Політика ЄС у соціальній і трудовій сфері: правове регулювання. Олександр Клименко. У статті розглянуто окремі питання соціальної та трудової сфери, на яких традиційно наголошується під час вивчення законодавства ЄС у цьому напрямі, а також деякі нормативно-правові акти, які регулюють згадані питання.

Як підвищити точність наймання: долаємо перешкоди у сприйнятті й оцінці іншої людини. Наталія Шишлова. У статті автор з’ясовує, чому так важко «потрапити в десятку» під час підбору та оцінки персоналу, чому настільки складно точно спрогнозувати, наскільки цінним для компанії зможе бути кандидат і яким є його професійний потенціал.

Корпоратив: очікування та реальність. Дмитро Савицький, Ольга Пєскова. У статті йдеться про такий важливий захід у житті компанії, як корпоратив, який, як лакмусовий папірець, може показати рівень стійкості, гнучкості й ефективності найкоштовнішого ресурсу компанії — людей. Для керівника або HR — це інструмент для розвитку компетенцій, командної роботи, лояльності, залученості. Це можливість розглянути персональний потенціал успішності й на підставі цього будувати унікальну систему розвитку всієї компанії. Про це та інше — у статті.

Wellbeing-програми: «робити не можна нехтувати» — поставте свою кому. Катерина Бандуровська. Щоб розвіяти міф, який склався щодо роботи в ІТ-компаніях, автор розповідає про передумови виникнення, зміст і наслідки проекту LuxGood — проекту про благополуччя, розробленого в компанії Luxoft, і наголошує, що бізнес-користі від Wellbeing-програм набагато більше, ніж ми можемо собі уявити.

Вакансии дня

Комментарии